Jesteś tutaj: taniozakupy.pl > Zakupy kosmetyków > Odpowiedni tusz do rzęs

Odpowiedni tusz do rzęs

Każda kobieta zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno jest dobrać odpowiedni tusz do rzęs. I mimo że poszukiwania często są bardzo intensywne, to albo trafi się na idealny tusz, albo strzał będzie bardzo chybiony i nietrafiony. Można oczywiście za każdym razem kupować określony rodzaj i markę tuszu, jednak każdy potrzebuje prędzej czy później urozmaicenia.

Tak naprawdę każda kobieta posiada swoje preferencje co do wyboru tuszu do rzęs i trudno jest wyróżnić konkretne cechy, które można przypisać jednemu tuszowi, bowiem jedna kobieta może woleć grubą szczoteczkę, której nie zdzierży jakaś inna. Jednak dobry tusz do rzęs, to nie tylko taki, który nam odpowiada, ale również taki, który jest przyjemny w użytkowaniu.

Najwięcej problemu z reguły sprawia zmywanie tuszu z twarzy. Dlatego dobry tusz do rzęs to taki, który jest podatny na działanie jakiegokolwiek mleczka czy płynu do demakijażu. Oczywiście wiadomą rzeczą jest, że tusze wodoodporne z reguły są trudniejsze do zmycia, jednak tę kwestię już każda kobieta powinna dobierać zgodnie ze swoimi potrzebami. Oprócz tego, dobry tusz do rzęs to taki, który się nie rozmazuje przy każdej możliwej okazji. Tak naprawdę trwały tusz, niekoniecznie wodoodporny powinien być odporny na różnego rodzaju bodźce z zewnątrz. Jeśli tusz rozmazuje się, powodując brzydkie plamy np. pod oczami, to tak naprawdę nie jest wart złamanego grosza.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.